В Україні змінили розміри виплат військовим залежно від звання

В Україні змінили розміри виплат військовим залежно від звання

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови щодо порядку нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям, згідно з якими змінено тарифні коефіцієнти для військових відповідно до нових звань в ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Кабінет Міністрів України вніс зміни у постанову від 30 серпня 2017 року № 704, що визначає порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям та деяким іншим особам. Нововведення стосуються тарифних коефіцієнтів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб рядового і начальницького складу в частині визначення окладів за новими званнями”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Як зазначається, оклад за військовим званням для молодших лейтенантів зріс на 30 гривень та становитиме 1090 гривень.

Повідомляється, що оклади за військовими званнями наразі визначені у таких розмірах: головний майстер-сержант та головний майстер-старшина – 1060 грн, старший майстер-сержант та старший майстер-старшина – 1040 грн, майстер-сержант та майстер-старшина – 1020, штаб-сержант та штаб-старшина – 950 грн, головний сержант – 880 грн, рекрут – 440 грн.

В пресслужбі також зазначили, що відповідно до нових категорій звань, було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2006 №1644, яка визначає порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів, грошової виплати резервістам. Розміри виплат залишаються такими ж, повідомили в оборонному відомстві.

Нагадаємо, Міністерство оборони внесло зміни до нормативних документів, щоб удосконалити систему військової освіти та підготовки кадрів, згідно з якими вводяться нові кваліфікаційні вимоги до рівнів володіння іноземною мовою офіцерським та сержантським складом.