У Києві демонтували незаконну коронавірусну лабораторію

У Києві демонтували незаконну коронавірусну лабораторію
Лабораторія була у будівельному вагончику. Фото: Укрінформ

Демонтували незаконну мобільну лабораторія ПЛР-тестування на коронавірус біля ТЦ “Орнамент” в Києві.

“Фахівці ГУ Госпродпотребслужби у Києві виявили, що даний заклад працював за адресою м Київ, проспект Правди, 58 незаконно, крім того зафіксовано порушення всіх можливих протиепідемічних умов”, – йдеться в повідомленні Госпродпотребслужби.

Джерело: m.gazeta.ua

Під час проведення комісійного обстеження встановлено, що ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики ФОП Доненко О. В. не надавалася.

У вагончику не було електропостачання, опалення, водопостачання, каналізації, не були надані відомості про утилізацію використаних засобів індивідуального захисту і виробів медичного призначення, були відсутні умови для зберігання відібраних лабораторних зразків, відсутні умови для дезінфекції медичного інструментарію і засобів індивідуального захисту медичних працівників, відсутні належні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни, не було туалету та місця для зберігання особистої і медичного одягу.

У Києві за минулу добу 921 людина захворіла на коронавірус. 15 випадків – летальних. Всього на коронавірус в столиці за період пандемії захворіли 50 620 людей.