Трамп назвав умову, за якої залишить пост

 Президент США Дональд Трамп готовий покинути свій пост за умови, що його суперник, кандидат від демократів Джо Байден чесно і законно виграє вибори. Про це в суботу, 14 листопада, заявив ведучий телеканалу Fox News Хералдо Рівера після бесіди з чинним главою держави. “Трамп сказав мені, що він реаліст і вчинить правильно”, – заявив Рівера. Ведучий зазначив, що якщо ситуація складеться не на користь Трампа, при цьому всі законно подані голоси будуть підраховані, а всі незаконні – відхилені, то він буде слідувати за Конституцією. 

Джерело

Журналіст додав, що у нього не виникло враження, ніби Трамп планує скинути Байдена, якщо той переможе. “Трамп засмучений, але все ще сильний. Він хоче зробити все можливе, щоб переконатися, що це справедливий результат”, – пояснив Рівера, додавши, що Трамп знову опиниться на висоті і піде балотуватися в президенти в 2024 році. Нагадаємо, підрахунок голосів у США триває, однак провідні ЗМІ вже повідомили про перемогу Байдена. Демократа привітала з обранням ціла низка світових лідерів.

 Раніше повідомлялося, що Дональд Трамп уперше допустив, що американську адміністрацію в подальшому очолить не він, а його суперник – демократ Джо Байден.